Kenan Doğulu ve Beren Saat'in gizli serveti!

Kenan Doğulu ve Beren Saat'in gizli serveti!
Posta'nın haberine göre Kenan Doğulu’nun son 7 yıldır tablo koleksiyonu yaptığı, dünyaca ünlü birçok ressamın eserlerini biriktirdiği ortaya çıktı.

Posta'nın haberine göre Kenan Doğulu'nun son 7 yıldır tablo koleksiyonu yaptığı, dünyaca ünlü birçok ressamın eserlerini biriktirdiği ortaya çıktı. Kenan Doğulu'nun değeri 3 milyon TL'yi bulan koleksiyonunda şu sanatçıların paha biçilmez eserleri yer alıyor: Picasso, Fikret Mualla, Burhan Doğançay, Devrim Erbil. Kenan Doğulu son yıllarda Gary Hume, Sema Culam, Burcu Perçin, Federico Severino'nun da tablolarını koleksiyonuna kattı. Kenan Doğulu birçok müzayedeye telefonla katılıp eser topluyor.

BEREN HEYKEL ALIYOR

New York, Los Angeles, Londra ve Paris'ten de birçok tablo aldığını söyleyen Kenan Doğulu "Henüz yatırımcı kafasında değilim. Ama ileride çocuklarım  koleksiyonumu görünce 'Babam iyi ki bunları almış' diyecekler. Onlara büyük bir servet bırakmış olacağım. Beren de benim gibi düşünüyor. O da tablo ve heykel meraklısı. Gittiğimiz her yerin altını üstüne getiriyoruz. Paraları tablo ve heykellere yatırıyoruz. Başka bir lüksümüz yok bizim. Sanat en büyük yatırımımız" dedi